Šrí Hari Dhám | Programy

Šrí Hari Dhám

Kazatelské centrum hnutí Hare Krišna

Programy

Šrí Hari Dhám pořádá programy po celé severní Moravě a Slezsku.

Harinámy – zpívání mahá-mantry Hare Krišna na veřejnosti. Oddané zpívající Hare Krišna můžete potkat v různých městech po celém světě, i zde na Moravě. Neváhejte se zúčastnit, je to velmi neobyčejný duchovní zážitek !

Domácí programy – soukromé programy v domácnosti se zpěvem, povídáním, čtením písem, vařením pro Krišnu a hostinou pro rodinu a pár přátel, jsou oblíbenou formou duchovních setkání zvláště pro rodiny s dětmi.

Přednášky – pro praktikující členy či nové zájemce jsou zde přednášky v různých městech
a přijít můžete i vy. Zpívání mahá-mantry, přednáška z Bhagavad-gíty takové, jaká je či ze
Šrímad-Bhágavatamu s diskusí a malým občerstvením.

Veřejné programy – kulturní večery pro veřejnost, prezentující tradiční indickou hudbu, zpěv manter a bhadžanů, krátký výklad filozofie Véd, projekci a někdy také tradiční indický tanec. Neschází ani ochutnávka specialit indické kuchyně a nabídka literatury.

Nedělní programy – nedělní hostiny lásky, tak je nazval Šríla Prabhupáda, když koncem 60. let zde na Západě zavedl tyto pravidelné malé nedělní slavnosti s hostinou, zpěvem, tancem a filozofií.

Kurzy vaření Krišnovy vegetariánské kuchyně – přímo u Vás doma, pro Vás či pár dalších přátel se můžete od oddaných naučit tajemstvím přípravy Krišnovy kuchyně pro vaši denní potřebu.

Kurzy filozofie – ve Šrí Hari Dhámu probíhají v zimním období kurzy studia Bhagavad-gíty pro každého, kdo chce proniknout hlouběji do tajemství vlastního Já, Nejvyššího, karmy, času a vesmíru.

V případě zájmu o organizaci či účast na některém z programů
ve Vašem bydlišti nás neváhejte kontaktovat.


Přednášky v Ostravě

  každý sudý týden
v
úterý
od 17:00
... více

 
English info

Informations in
ENGLISH

... go for more

 
Sdělení

Tábor 2019
29.6 So - 4.7. Čt

... více

Tábor 2019

 
Filmy na DVD
 
Mother Ganga  Lost Village